Planning tem 30 juni

Planning tot april

do

30/mrt

 

 

1e en 2e graad aso, tso

Klassenraden.
Leerlingen zijn thuis

do

 

8:35

12:00

 

inhaalexamens

do

 

 

 

6c,f,s,t

Reis Barcelona tot 2 april.

   

 

 

6l en 6w

Skistage tot 1 april

   

 

 

5l, 5w

culturele reis naar Praag

do

 

 

 

4w, 5c, 5f, 5t

Culturele uitstap naar Parijs

do

 

 

 

5s

Stage tot 31 maart

do

 

 

 

2e graad bso

Driedaagse tot 30 maart

do

 

 

 

7g

uitstap

vr

31/mrt

 

 

1e en 2e graad

Trimesterrapport, dagwerkrapport

vr

 

 

 

6c,f,s,t

Reis Barcelona tot 2 april.

   

 

 

6l en 6w

Skistage tot 1 april

vr

 

 

 

4w, 5c, 5f, 5t

Culturele uitstap naar Parijs

vr

 

 

 

5s

Stage tot 31 maart

vr

 

 

 

7g

uitstap

   

8:00

 

5l,w

terugkeer uit Praag

vr

 

8:35

12:00

 

inhaalexamens

vr

 

8:35

13:00

1e en 2e graad (niet 4w)

Pastorale activiteiten Noord Zuid dag

vr

 

13:45

14:50

 

klassendirectie

vr

 

15:00

 

 

busvervoer

za

1/apr

 

 

6l en 6w

Skistage tot 1 april

zo

2/apr

16:00

 

6c,f,s,t

terugkeer Barcelona

ma

3/apr

 

 

Paasvakantie tem 17/apr

 

Planning 3de trimester

 

di

18/apr

 

 

 

 

 

 

 

5j

Stage tot en met vrijdag 5 mei.

 

 

7l

Stage tot en met vrijdag 12 mei.

 

 

6f

Stage tot en met vrijdag 12 mei

 

 

 

Indienen vakantietaken

9:25

 

3de graad

verdiepend moment Pasen

10:25

 

2de graad

verdiepend moment Pasen

14:35

15:25

6la

lessen ehbo

15:25

16:25

6lb

lessen ehbo

wo

19/apr

 

 

 

 

 

8:35

10:15

alle 3de jaars

uitdagingsproeven tvv Levensloop

10:25

12:05

alle 4de jaars

uitdagingsproeven tvv Levensloop

10:25

11:15

1ste jaar

verdiepend moment Pasen

11:15

12:05

2de jaar

verdiepend moment Pasen

do

20/apr

 

 

 

 

 

8:35

10:15

1ste graad

kangoeroewedstrijd

8:35

16:15

4sb

Bezoek bioboerderij De Kolleblom
Doornstraat 3, St.-Lievens-Esse

8:45

16:15

6j

Bezoek aan de REVA-beurs over het verschaffen van producten en diensten voor personen met een beperking. Flanders Expo Gent
Lln gaan op eigen kracht

11:15

13:15

6lb

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

14:35

16:15

6la

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

vr

21/apr

 

 

 

 

 

8:35

16:15

4sc

Bezoek bioboerderij De Kolleblom
Doornstraat 3, St.-Lievens-Esse

8:35

17:30

3s,t

Stadsspel Roeland in Rijsel

8:35

10:15

2lb, 2mb, 2ma, 2b

Lezing Luc Descamps

10:25

12:05

2sa, 2ls, 2sb, 2t 

Lezing Luc Descamps

15:30

20:00

 

oudercontact op uitnodiging van de klassenraad.

za

22/apr

 

 

 

Levensloop Blaarmeersen Gent

zo

23/apr

 

 

 

Levensloop Blaarmeersen Gent

ma

24/apr

 

 

 

 

 

 

 

5j, 6f, 7l

Stage

8:35

16:15

4sa

Bezoek bioboerderij De Kolleblom
Doornstraat 3, St.-Lievens-Esse

8:35

10:15

5w, 6w

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

13:30

16:15

6lo, 6j, 6t en 6c

Franse film Neuf mois ferme in CC Nova Wetteren

14:35

16:15

5lb, 5lc

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

di

25/apr

 

 

 

 

 

8:35

12:05

6w

presentatie onderzoeksopdracht

8:40

16:15

4sd

Bezoek bioboerderij De Kolleblom
Doornstraat 3, St.-Lievens-Esse

14:35

15:25

6la

lessen ehbo

15:25

16:25

6lb

lessen ehbo

wo

26/apr

 

 

 

 

 

 

 

6l en 6j

indienen eindwerk gip

6:30

 

5s

Reis naar Londen tot 28 april

8:35

10:15

5la

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

13:00

 

 

Toets vakantietaken

do

27/apr

 

 

 

 

 

 

 

5s

Reis naar Londen tot 28 april

8:00

17:00

5c

workshop destillatietechnieken en analysetechnieken in Antwerpen

10:25

12:55

2sa, 2ls

workshops bloemschikken en samenwerkingsopdrachten

11:15

13:15

6lb

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

13:15

16:15

4l,s,t,w

Franse film in Studio Skoop Gent

14:35

16:15

 

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

vr

28/apr

 

 

 

 

 

8:35

16:15

6l, 1ste jaar

sportdag

12:55

15:25

2sb en 2lb

workshops bloemschikken en samenwerkingsopdrachten

tot

22:00

5s

Reis naar Londen tot 28 april

za

29/apr

 

 

 

 

zo

30/apr

 

 

 

 

ma

1/mei

 

 

 

Vrije dag.

di

2/mei

 

 

 

 

 

 

 

5j, 6f, 7l

Stage

 

 

6g

Stage tot 19 mei

8:45

13:45

1ab, 1aa, 1ac

VM Bezoek Museum Geschiedenis in Jubelpark

14:35

15:25

6la

lessen ehbo

15:25

16:25

6lb

lessen ehbo

wo

3/mei

 

 

 

 

 

 

 

6stw, 6tw

indienen eindwerk gip

8:35

10:15

5la

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

do

4/mei

 

 

 

 

 

10:20

13:15

6lb

examen atletiek in Bloso Oordegem

13:30

16:15

6la

examen atletiek in Bloso Oordegem

vr

5/mei

 

 

 

 

 

12:55

15:25

1ab, 1ac

bezoek aan de kerk van Gijzenzele en gesprek met diaken W. Merckx

13:30

15:45

4 aso, tso

Toneelvoorstelling Helena (Griekse mythologie) in CC Nova Wetteren

za

6/mei

 

 

 

 

zo

7/mei

 

 

 

 

ma

8/mei

 

 

 

 

 

 

 

6f, 6g, 7l

Stage

 

 

2b,l,m,s,t

uitstap geschiedenis-Frans: bezoek aan de archeosite d'Aubechies

 

8:35

10:15

6w

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

9:35

 

5w

2-daagse bezinning in Groot-Bijgaarden

14:35

16:15

5lb, 5lc

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

nam

 

6ca

extern labo chemie workshop "batterijen en brandstofcellen" in Aalst

di

9/mei

 

 

 

 

 

tot

16:15

5w

2-daagse bezinning in Groot-Bijgaarden

8:35

16:15

3l, 3w

stadszoektocht middeleeuws Gent

8:35

16:15

5sa, 5sb, 5sc

Bezoek kaasmakerij
De Oude kaasmakerij in Passendale

14:35

15:25

6la

lessen ehbo

15:25

16:25

6lb

lessen ehbo

wo

10/mei

 

 

 

 

 

 

 

 

examen psychologie in Vives voor lln die de cursus volgden

8:35

10:15

5la

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

do

11/mei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6l, 6w, 4ld

Dag Frans: stadsspel Arras + (voor 6lo) rafting met Franse begeleider

8:35

17:30

3w, 4la,b,c

Excursion à Lille

8:35

16:15

3s, 3t

stadszoektocht middeleeuws Gent

8:45

13:45

1ad, 1m, 1b

VM Bezoek Museum Geschiedenis in Jubelpark

8:45

12:15

5j

Studiebezoek St. Lodewijk in Kwatrecht

12:15

16:15

5c

bedrijfsbezoek Stora Enso, Wondelgemkaai Gent

vr

12/mei

 

 

 

 

 

 

 

1e graad.

Dagwerkrapport

 

 

 

V-team: handel nu-dag

12:55

15:25

1m, 1b

bezoek aan de kerk van Gijzenzele en gesprek met diaken W. Merckx

za

13/mei

 

 

 

 

zo

14/mei

 

 

 

 

ma

15/mei

 

 

 

 

ma

 

 

 

5f, 6g

Stage tot 19 mei

 

8:35

10:15

5w, 6w

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

10:25

12:05

4la, 4lc, 4ld, 4sa, 4sc
Totaal: 87 lln

toneelvoorstelling "Sprookjes"  in de gymzaal van CII

nam

 

6cb

extern labo chemie workshop "batterijen en brandstofcellen" in Aalst

13:45

15:25

4lb, 4sb, 4sd, 4t, 4w

toneelvoorstelling "Sprookjes"  in de gymzaal van CII

14:35

16:15

5lb, 5lc

Oefenmoment Atletiek in Bloso Oordegem

di

16/mei

 

 

 

 

 

7:45

17:00

5c

Bezoek SCK-CEM in Mol

13:00

16:00

7l

workshop bevrijdingstechnieken binnen de zorgsector (hoe omgaan met agressie)

13:45

16:15

5t, 6t

proefpresentatie van de leerlingen van 6t van hun gip

13:45

15:25

5j

spreker epilepsie

wo

17/mei

 

 

 

 
 

 

 

6f

indienen eindwerk gip

6:45

 

5j

culturele reis naar Parijs tot 19 mei

16:00

21:00

 7l

slothappening care create smile together-project

do

18/mei

 

 

 

 

 

 

 

 

18, 22 of 23 mei:Peiling van het vak techniek in het 2de jaar door de KUL

 

 

6de jaar

individuele gesprekken met clb rond studiekeuze op vraag van de lln

 

 

5j

culturele reis naar Parijs

VM

 

1ste jaar

2de vaccinatie HPV op school

 

 

3r

Vaccinatie Boostrix op school

8:35

16:15

4sa, 4sb, 4sd

Io bezoek Brugge

13:45

16:15

5t,6t

proefpresentatie van de leerlingen van 6t van hun gip

vr

19/mei

 

 

 

sportzaal wordt gebruikt voor repetities sportshow open dag

 

 

 

2de en 3de graad bso (behalve 6g)

Dagwerkrapport

8:35

16:15

4sc

Io bezoek Brugge

tot

20:35

5j

culturele reis naar Parijs

za

20/mei

 

 

 

 

 

 

 

 

Open dag.

zo

21/mei

 

 

 

 

ma

22/mei

 

 

 

 

 

 

 

5g, 5oh

Stage tot 9 juni.

 

 

7l

indienen eindwerk gip

6:00

 

4s,t

tweedaagse uitstap Amsterdam

8:35

16:35

6sa, 6sb

io-opdracht: vakantiesalon voor leerkrachten en ouders

10:25

12:55

5f, 6f

leerlingen van 6f stellen hun gip voor aan de lln van 5f

12:00

16:15

6c

bedrijfsbezoek Bekina in Kluisberge

di

23/mei

 

 

 

 

 

tot

16:15

4s,t

tweedaagse uitstap Amsterdam

wo

24/mei

 

 

 

 

do

25/mei

 

 

 

Hemelvaartsdag.

vr

26/mei

 

 

 

Vrije dag.

za

27/mei

 

 

 

 

zo

28/mei

 

 

 

 

ma

29/mei

 

 

 

 

 

 

 

5g, 5oh

Stage tot 9 juni.

8:35

16:15

2t, 2s, 2b

sportdag in sporthal Lede
Ommegangstraat Lede

 

8:35

12:05

1aa, 1ad

bezoek aan de kerk van Gijzenzele en gesprek met diaken W. Merckx

16:45

 

 

Schoolraad

di

30/mei

 

 

 

 

 

8:35

16:15

6j, 7l

Studieuitstap:
VM: Soudfactory in concertgebouw Brugge
NM: Xinix workshopz blindheid en slechtziendheid in Varsenare

8:35

16:15

6la, 6lb

begeleiding sportdag lagere scholen

wo

31/mei

 

 

 

 

 

8:35

13:00 

5l, 5w, 6l, 6w

Examen atletiek in Bloso Oordegem

do

1/jun

 

 

 

 

 

8:35

16:15

2m en 2l

sportdag in sporthal Lede
Ommegangstraat Lede

8:35

12:30

3r

medisch onderzoek in clb Wetteren

vr

2/jun

 

 

 

 

 

 

 

3e graad aso en tso.

Dagwerkrapport

8:35

16:15

3s,t

sportdag
Teamadventure Deinze

za

3/jun

 

 

 

 

zo

4/jun

 

 

 

 

ma

5/jun

 

 

 

 Pinkstermaandag: vrije dag

di

6/jun

 

 

 

 

 

 

 

3e graad aso en tso

Start van de  examens

 

 

5g, 5oh

Stage tot 9 juni.

wo

7/jun

 

 

 

 

do

8/jun

 

 

 

 

 

8:35

10:15

1aa, 1ac

Bezoek fruithal Pruydt

vr

9/jun

 

 

 

 

 

 

 

6g, 7g

gip-dag

10:20

13:15

5l, 5w

Examen atletiek in Bloso Oordegem

za

10/jun

 

 

 

 

zo

11/jun

 

 

 

 

ma

12/jun

 

 

 

 

di

13/jun

 

 

 

 

wo

14/jun

 

 

 

 

 

 

 

2e graad aso en tso.

Dagwerkrapport

8:30

12:05

4l, 4w

examen atletiek in Bloso Oordegem

do

15/jun

 

 

 

 

 

 

 

2e graad aso en tso.

Start van de examens

8:35

10:15

1aa, 1ac

Bezoek fruithal Pruydt

vr

16/jun

 

 

 

 

 

 

 

1e graad.

Dagwerkrapport

za

17/jun

 

 

 

 

zo

18/jun

 

 

 

 

ma

19/jun

 

 

 

 

 

 

 

2e jaar (niet voor 2b).

Start van de examens

8:35

16:15

7l

zelfreflectiedagen

di

20/jun

 

 

 

 

 

8:35

16:15

7l

zelfreflectiedagen

wo

21/jun

 

 

 

 

 

8:35

16:15

7l

zelfreflectiedagen

do

22/jun

 

 

 

 

 

 

 

1e jaar en 2b

Start van de examens

 

 

6de jaar tso

presentatie gip

tot

16:15

6g, 7g

Laatste lesdag

vr

23/jun

 

 

 

 

 

 

 

2e en 3e graad

Laatste examendag

8:35

16:15

7l

portfoliogesprek met jury

8:35

12:00

 

inhaalexamens.

za

24/jun

 

 

 

 

zo

25/jun

 

 

 

 

ma

26/jun

 

 

 

 

 

 

 

 

Delibererende klassenraden.  Leerlingen 2e en 3e graad zijn thuis

8:35

12:00

 

inhaalexamens.

di

27/jun

 

 

 

 

 

 

 

1e graad,

Laatste examendag

 

 

3r, 4g, 5g, 5oh

laatste lesvoormiddag

 

 

1e graad, 3r, 4r, 5g, 5oh

Leerlingen zijn in de namiddag thuis.

 

 

 

Delibererende klassenraden.

Leerlingen 2e en 3e graad zijn thuis

8:35

12:00

 

inhaalexamens.

wo

28/jun

 

 

 

 

 

 

 

 

Delibererende klassenraden. De leerlingen zijn thuis.

8:35

12:00

 

inhaalexamens.

18:00 

 

6de en 7de jaar

Proclamatie

do

29/jun

 

 

 

 

 

 

 

 

Delibererende klassenraden. De leerlingen zijn thuis.

8:35

12:00

 

inhaalexamens.

vr

30/jun

 

 

 

 

 

 

 

alle klassen (behalve 6e en 7e jaar)

Trimester- en jaarrapport, aanvullend dagwerkrapport en restrapport

8:00

12:00

 

oudercontact

8:30

12:00

 

inleveren tweedehands boeken

13:00

16:15

 

klassenraden (studiekeuze).

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.